Ceasuri de lux

{item_name:'Rolex Lady-Datejust 69138',item_id:'MF200305',price:'58500',item_category:'Rolex Lady-Datejust 69138',item_list_name:'Category',item_list_id:'rolex-lady-datejust-69138',index:'2',quantity:'1'}

Rolex Lady-Datejust 69138

58500 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Omega Constellation 1372.30',item_id:'MF198586',price:'6950',item_category:'Omega Constellation 1372.30',item_list_name:'Category',item_list_id:'omega-constellation-1372.30',index:'3',quantity:'1'}

Omega Constellation 1372.30

6950 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Longines Admiral L3.666.4',item_id:'MF198585',price:'6450',item_category:'Longines Admiral L3.666.4',item_list_name:'Category',item_list_id:'longines-admiral-l3.666.4',index:'4',quantity:'1'}

Longines Admiral L3.666.4

6450 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Breitling Chronomat 44, IB0110',item_id:'MF198584',price:'23450',item_category:'Breitling Chronomat 44, IB0110',item_list_name:'Category',item_list_id:'breitling-chronomat--44,-ib0110',index:'5',quantity:'1'}

Breitling Chronomat 44, IB0110

23450 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Cartier Panthere Vendome 8396',item_id:'MF195167',price:'13950',item_category:'Cartier Panthere Vendome 8396',item_list_name:'Category',item_list_id:'cartier-panthere-vendome-8396',index:'6',quantity:'1'}

Cartier Panthere Vendome 8396

13950 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Hublot Big Bang 342SX.130.RX.114',item_id:'MF195166',price:'52500',item_category:'Hublot Big Bang 342SX.130.RX.114',item_list_name:'Category',item_list_id:'hublot-big-bang-342sx.130.rx.114',index:'7',quantity:'1'}

Hublot Big Bang 342SX.130.RX.114

52500 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Rolex Datejust 36 116231',item_id:'MF196781',price:'48950',item_category:'Rolex Datejust 36 116231',item_list_name:'Category',item_list_id:'rolex-datejust-36-116231',index:'8',quantity:'1'}

Rolex Datejust 36 116231

48950 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Ulysse Nardin Diver Chronometer 1185-170',item_id:'MF196589',price:'48500',item_category:'Ulysse Nardin Diver Chronometer 1185-170',item_list_name:'Category',item_list_id:'ulysse-nardin-diver-chronometer-1185-170',index:'9',quantity:'1'}

Ulysse Nardin Diver Chronometer 1185-170

48500 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Breitling Navitimer A17326',item_id:'MF196587',price:'19950',item_category:'Breitling Navitimer A17326',item_list_name:'Category',item_list_id:'breitling-navitimer-a17326',index:'10',quantity:'1'}

Breitling Navitimer A17326

19950 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Breitling Superocean 44 A17367',item_id:'MF196191',price:'13950',item_category:'Breitling Superocean 44 A17367',item_list_name:'Category',item_list_id:'breitling-superocean-44-a17367',index:'11',quantity:'1'}

Breitling Superocean 44 A17367

13950 lei
Rezervat
{item_name:'Cartier Pasha 2113',item_id:'MF194183',price:'17950',item_category:'Cartier Pasha 2113',item_list_name:'Category',item_list_id:'cartier-pasha-2113',index:'12',quantity:'1'}

Cartier Pasha 2113

17950 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Omega De Ville 4586.75.00',item_id:'MF193875',price:'26450',item_category:'Omega De Ville 4586.75.00',item_list_name:'Category',item_list_id:'omega-de-ville-4586.75.00',index:'13',quantity:'1'}

Omega De Ville 4586.75.00

26450 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Omega Constellation 13115292053001',item_id:'MF192587',price:'54500',item_category:'Omega Constellation 13115292053001',item_list_name:'Category',item_list_id:'omega-constellation-13115292053001',index:'14',quantity:'1'}

Omega Constellation 13115292053001

54500 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Tag Heuer Aquaracer WBD2110-0',item_id:'MF192574',price:'6950',item_category:'Tag Heuer Aquaracer WBD2110-0',item_list_name:'Category',item_list_id:'tag-heuer-aquaracer-wbd2110-0',index:'15',quantity:'1'}

Tag Heuer Aquaracer WBD2110-0

6950 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Hublot Classic Fusion 565.NX.1171.LR',item_id:'MF192573',price:'28950',item_category:'Hublot Classic Fusion 565.NX.1171.LR',item_list_name:'Category',item_list_id:'hublot-classic-fusion-565.nx.1171.lr',index:'16',quantity:'1'}

Hublot Classic Fusion 565.NX.1171.LR

28950 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Hublot Classic Fusion Blue 542.NX.7170.LR',item_id:'MF191642',price:'24450',item_category:'Hublot Classic Fusion Blue 542.NX.7170.LR',item_list_name:'Category',item_list_id:'hublot-classic-fusion-blue-542.nx.7170.lr',index:'17',quantity:'1'}

Hublot Classic Fusion Blue 542.NX.7170.LR

24450 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Rolex Submariner Date 116610',item_id:'MF190462',price:'54450',item_category:'Rolex Submariner Date 116610',item_list_name:'Category',item_list_id:'rolex-submariner-date-116610',index:'18',quantity:'1'}

Rolex Submariner Date 116610

54450 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Rolex Submariner No Date 124060',item_id:'MF190265',price:'54450',item_category:'Rolex Submariner No Date 124060',item_list_name:'Category',item_list_id:'rolex-submariner-no-date-124060',index:'19',quantity:'1'}

Rolex Submariner No Date 124060

54450 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Omega Seamaster 21530442103001',item_id:'MF187628',price:'24450',item_category:'Omega Seamaster 21530442103001',item_list_name:'Category',item_list_id:'omega-seamaster--21530442103001',index:'20',quantity:'1'}

Omega Seamaster 21530442103001

24450 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Rolex Datejust 16234',item_id:'MF187625',price:'22500',item_category:'Rolex Datejust 16234',item_list_name:'Category',item_list_id:'rolex-datejust-16234',index:'21',quantity:'1'}

Rolex Datejust 16234

22500 lei
Rezervat
{item_name:'Zenith New Vintage 03.1965.670 91.C591',item_id:'MF186311',price:'19500',item_category:'Zenith New Vintage 03.1965.670 91.C591',item_list_name:'Category',item_list_id:'zenith-new-vintage-03.1965.670-91.c591',index:'22',quantity:'1'}

Zenith New Vintage 03.1965.670 91.C591

19500 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Breitling Shadow A35312',item_id:'MF186315',price:'9250',item_category:'Breitling Shadow A35312',item_list_name:'Category',item_list_id:'breitling-shadow-a35312',index:'23',quantity:'1'}
16 %

Breitling Shadow A35312

10950.00 lei
9250 lei
ADAUGA IN COS
{item_name:'Cartier Tank Solo 3170',item_id:'MF179493',price:'10500',item_category:'Cartier Tank Solo 3170',item_list_name:'Category',item_list_id:'cartier-tank-solo-3170',index:'24',quantity:'1'}
19 %

Cartier Tank Solo 3170

12900.00 lei
10500 lei
Rezervat
{item_name:'Hublot Classic Fusion King Gold Blue 511.OX.7180.LR',item_id:'MF183294',price:'62500',item_category:'Hublot Classic Fusion King Gold Blue 511.OX.7180.LR',item_list_name:'Category',item_list_id:'hublot-classic-fusion-king-gold-blue-511.ox.7180.lr',index:'25',quantity:'1'}
19 %

Hublot Classic Fusion King Gold Blue 511.OX.7180.LR

77035.00 lei
62500 lei
ADAUGA IN COS

Ceasurile de lux nu mai sunt un vis indepartat. CreditAmanet iti ofera servicii de amanet online cat si agentii in mai multe orase din tara de unde poti sa iti cumperi ceasul mult visat cu design elvetian. Desi sunt second hand, arata ca noi si sunt stilate, rafinate si pline de atitudine.

Stiai ca ceasurile sunt accesoriile nemuritoare pe care le vei putea pastra pentru o viata intreaga? Fie ca sunt pentru tine sau pentru o persoana draga, ele arata minunat la mana si completeaza orice tinuta. Poti sa gasesti printre modelele de lux pre owned atat ceasuri pentru dama, cat si ceasuri pentru barbati.

De ce sa cumperi ceasuri de lux de la amanet?

Amanetul online este locul pe care te bazezi cand cauti sa faci un cadou deosebit, cu garantie inclusa si cu diverse modalitati de livrare. Toate ceasurile noastre beneficiaza de certificate de garantie oferite de CreditAmanet, au un pret avantajos si sunt intr-o conditie excelenta. In plus, vor fi impachetate intr-un ambalaj de lux, pentru ca supriza sa fie una completa.

Oferim garantie pentru o perioada de 30 de zile, dar și o perioada de retur de 14 zile de la data intrarii in posesie a ceasului tau de lux. Acceptam plati ramburs, plata cu cardul bancar, dar si prin transfer bancar sau ordin de plata. Le livram cu firme de curierat de incredere in toata tara, cu un termen de 1-5 zile lucratoare.

Mai mult, poti sa iti primesti ceasul tau de lux de la amanet si in afara tarii. Livram cu ajutorul DHL in afara granitelor Romaniei in lume in cel mai scurt timp.

Ce branduri de lux gasesti pe CreditAmanet?

Ceasurile de lux autentice sunt acum la doar un click distanta. Poti sa alegi dintre cele Rolex, Breitling, Tag Heuer, Omega, Cartier, Zenith, etc. Toate au garantia autenticitatii si sunt disponibile in numeroase stiluri si materiale, dar mereu la cea mai buna calitate.

Copyright 2009 - 2024 © CreditAmanet.